جراحی پلک( بلفاروپلاستی) چیست؟

 با گذشت زمان بیشتر تغییرات در چهره افراد ایجاد می‏ شود. چشم ‎‏ها دریچه ‏‎ای به احساسات درونی انسان هستند که مراقبت از سلامت و زیبایی آن‏ها بسیار مهم است.

 افرادی که دچار افتادگی پلک می ‏شوند از اینکه همیشه چهره‏ شان خسته، خشن و یا غمگین به نظر می‏ رسد ناراضی هستند عمل بلفاروپلاستی می تواند درمان مناسبی برای این عارضه باشد.

 
جراحی پلک( بلفاروپلاستی) چیست؟

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی چگونه انجام میشود؟

عمل زیبایی پلک ، یک عمل سرپایی بوده و در نتیجه ، شما بعد از تکمیل روند ، می توانید محل درمان را به مقصد منزل خود در همان روز درمان ، ترک نمایید. پزشک در طول روند ، دارویی را به شما می دهد ، تا آرامش تان حفظ شده و احساس راحتی داشته باشید.

گاهی از بی حسی موضعی برای بی حس کردن محل های جراحی استفاده می شود. در طول روند ، برش های بسیار دقیقی در چین های طبیعی پلک بالا ایجاد می شود و بافت اضافی برداشته شده ، و سپس بخیه های کوچکی برای بستن

برش ها مورد استفاده قرار می گیرند. جراح ، دستورالعمل های کامل در مورد مراقبت از محل های برش و سایر جزئیات ، مانند زمان از سر گیری کار و فعالیت های عادی را در اختیار شما قرار می دهد. بعد از عمل کردن پلک ها  ، کبودی و تورم بعنوان عوارض جانبی طبیعی ، قابل انتظار می باشد. استفاده از پانسمان برای  پوشش دادن چشم مورد نیاز نمی باشد.

1685966019810 11685966019817 1
1685785979434

ساعات کار مطب

  • شنبه ۱۶:۰۰-۱۹:۰۰
  • سه شنبه ۱۶:۰۰-۱۹:۰۰

مراجعین ما چه می گویند؟